UPM menghantar seramai 64 atlet daripada pelbagai sukan bagi membantu mencapai misi kontinjen Malaysia untuk ungguli temasya Sea Games Kuala Lumpur 2017 yang akan bermula secara rasminya pada 19-31 Ogos 2017. Berikut disenaraikan nama-nama atlet UPM yang terpilih menyertai temasya Sea Games 2017:
1 Lee Yhing Huey (Zylane)/Akuatik Renang Irama
2 Norashikin Kamalzaman/Bola Jaring
3 Izyan Syazana Mohd Wazir/Bola Jaring
4 Nur Syafazliyana Binti Mohd Ali/Bola Jaring
5 Siti Nor Farhana Binti Mustafa/Bola Jaring
6 Tracie Ang/Gimnastik Artistik
7 Mohamad Hazrul Faiz Bin Ahmad Sobri/Hoki Dewan
8 Muhammad Najmi Farizal Bin Jazlan/Hoki Dewan
9 Syed Mohamad Syafiq Syed Cholan/Hoki Dewan
10 Nor Izaidah Binti Ibrahim/Hoki Dewan
11 Fatin Naimah Zaki/Hoki Dewan
12 Nurul Safiqah Mat Isa/Hoki Dewan
13 Muhammad Shahril Bin Saabah/Hoki Padang
14 Nik Muhammad Aiman Bin Nik Rozemi/Hoki Padang
15 Fatin Shafika Binti Mahd Shukri/Hoki Padang
16 Hanis Nadiah Binti Onn/Hoki Padang
17 Nuraslinda Binti Said/Hoki Padang
18 Wan Nor Faeizah Md Sauiti/Hoki Padang
19 Mas Huzaimah Md Aziz/Hoki Padang
20 Norazlin Binti Sumantri/Hoki Padang
21 Nurul Nabihah Binti Mansur/Hoki Padang
22 Raja Norsharina Binti Raja Shahbuddin/Hoki Padang
23 Siti Noor Amarina Binti Ruhani/Hoki Padang
24 Surizan Awang Noh/Hoki Padang
25 Chong Wei Fu/Judo
26 Natasha Ezzra Binti Abu Bakar/Lawan Pedang
27 Mohd Roslan Bin Mohamed/Lawan Pedang
28 Mohamad Lutfi Bin Othman/Menembak
29 Johnathan Wong Guanjie/Menembak
30 Muhamad Zubair Bin Mohammad/Menembak
31 Saidatul Izzati Suhaimi/Olahraga
32 Muhammad Azam Bin Masri/Olahraga
33 Kwong Kar Jun/Olahraga
34 Ahmad Luth Hamizan/Olahraga
35 Jonathan Anak Nyepa/Olahraga
36 Muhammad Hakimi Bin Ismail/Olahraga
37 Muhammad Khairil Harith Bin Harun/Olahraga
38 Zaidatul Husniah Binti Zulkifli/Olahraga
39 Bibi Nuraishah Ishak/Olahraga
40 Nurfazira Jalaludin/Olahraga
41 Jackie Wong Siew Cheer/Olahraga
42 Chuah Yu Tian/Olahraga
43 Yap Sean Yee/Olahraga
44 Mohd Fairol Bin Nazim/Olahraga
45 Nur Syafikah Anis Abu Bakar/Olahraga
46 Mohamed Farhan Hafsyam Zahid/Olahraga
47 Mohamad Khairul Abdillah Bin Ramli/Ragbi
48 Wan Izzuddin Bin Ismail/Ragbi
49 Muhammad Siddiq Amir Bin Jalil/ Ragbi
50 Mohamad Nur Azri B. Azmi/Ragbi
51 Muhamad Firdaus Bin Tarmizi/Ragbi
52 Muhammad Ameer Nasrun Bin Zulkeffli/Ragbi
53 Muhammad Dzafran Asyraaf B. Muhamad Zainudin/Ragbi
54 Nik Mohd Shahiddan Bin Mohd Zain/Ragbi
55 Mohd Suhairi Bin Sulaiman/Sepak Takraw
56 Muhammad Kamal Bin Ishak/Sepak Takraw
57 Meor Mohamad Zulfikar Mat Amin/Sepak Takraw
58 Wan Muhammad Anas Muhaimi Wan Mohd Asri/Sepak Takraw
59 James Tee Chow Seng/Taekwondo
60 Thinagaran Naidu A/L Papunaidu/Taekwondo
61 Phoon Eyin/Wushu
62 Cheong Jun Hoong/Terjun 63 Leong Mun Yee/Terjun 64 Shree Sharmini Segaran/Karatedo
Tarikh Input: 17/08/2017 | Kemaskini: 23/08/2017 | amin_mustafha
Universiti Putra Malaysia
43400 Serdang
Selangor Darul Ehsan
Malaysia
No. Pejabat Fasiliti Sukan:
03-9769 1283