Senarai Staf | PUSAT SUKAN
» ORGANISASI » Senarai staf

Senarai staf

 

PEJABAT KETUA PUSAT SUKAN UPM
 dr
Dr. Hanafiah Ayub a.m.n
Ketua Pusat Sukan UPM
E: hanafiah@upm.edu.my

 ziana
Pn. Ruziana R. Mahmud
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
T: 03-9769 1288
F: 03-9769 4279
E: ruziana@upm.edu.my
SEKSYEN KECEMERLANGAN SUKAN
malik
 
En. Muhamad Malik Ahmad Tobias
Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1284
F: 03-9769 4279
E: mat_malik@upm.edu.my
  
Unit Atlet Prestasi Tinggi

 

chaol
 
En. Shahrulnizar Nurhalim
Penolong Pegawai Belia & Sukan
T: 03-9769 1280
F: 03-9769 4279
E: shahrulnizar@upm.edu.my
 eddie
 
En. Muhammad Zyuraidi Abdul Majid
Pembantu Belia & Sukan
T: 03-9769 3781
F: 03-9769 4279
E: zyuraidi@upm.edu.my
  
Unit Pembangunan Atlet
mny
En. Yusri Mohamad Nor
Penolong Pegawai Belia & Sukan
T: 03-9769 3782
F: 03-9769 4279
E: yusri_mn@upm.edu.my
daniel
En. Faris Danial Jamaluddin
Pembantu Belia & Sukan
T: 03-9769 1279
F: 03-9769 4279
E: farisdanial@upm.edu.my
SEKSYEN PEMBANGUNAN SUKAN
 management
 
Pn. Zaharah Hj. Abdullah
Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1276
F: 03-9769 4279
E: zaharah_a@upm.edu.my
Unit Pengelolaan Sukan
 ed
 
Cik Rohaida Hassan
Pegawai Belia & Sukan
T: 03-9769 3776
F: 03-9769 4279
E: rohaida_h@upm.edu.my
azwa
En. Mohamad Azwar Bakar Ibrahim
Penolong Pegawai Belia & Sukan
T: 03-9769 1277
F: 03-9769 4279
E: m_azwar@upm.edu.my
rizal
En. Mohamad Rizal Hamzah
Pembantu Belia & Sukan
T: 03-9769 3777
F: 03-9769 4279
E: m_rizal@upm.edu.my
En. Adib Adnan
Pembantu Belia & Sukan
T: 03-9769 3778
F: 03-9769 4279
E: aadib@upm.edu.my
Unit Pengembangan Sukan
 lan
 
En. Azlansaufi Ahmad Supian
Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1281
F: 03-9769 4279
E: azlansaufi@upm.edu.my
mnl
En. Mohamad Noor Liza Baharom
Penolong Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 3779
F: 03-9769 4279
E: mnoor@upm.edu.my
haya
Pn. Nor Haya Yaakob
Penolong Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1285
F: 0-9769 4279
E: norhaya@upm.edu.my
En. Muhammad Fais Rahmat       
Pembantu Belia & Sukan
T: 03-9769 3780
F: 03-9769 4279
E: mfais.@upm.edu.my
SEKSYEN FASILITI SUKAN
 rm
En. Mohamad Razizi Hj. Midin
Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1283
F: 03-9769 4279
E: razizi@upm.edu.my
Unit Penyelenggaraan 
 fml
En. Faiz Mokhtar Lopi
Penolong Pegawai Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1635
F: 03-9769 4279
E: fml@upm.edu.my
En. Muhammad Amirul Affendi Asnan
Penolong Jurutera
T: 017-303 4405
F: 03-9769 4279
E: amirulaffendi@upm.edu.my
mzj
En. Mohd Zalmie Jamlus
Pembantu Awam
T: 03-9769 3783
F: 03-9769 4279
E: zalmie@upm.edu.my
En. Mohd Nasir Muhammad Hat
Pembantu Awam
T: 03-9769 3784
F: 03-9769 4279
E: m_rizuan@upm.edu.my
Unit Pengurusan Fasiliti
 su
Cik Suriana Zakaria
Pembantu Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1282
F: 03-9769 4279
E: suriana_upm@upm.edu.my
 azmi
En. Nor Azmi Hj. Sulaiman
Pembantu Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 8592
F: 03-9769 4279
E: norazmi@upm.edu.my
zmy
En. Mohd Zailani Mohd Yasin
Pembantu Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 3786
F: 03-9769 4279
E: zailani@upm.edu.my
 rr
En. Rizuan Ramli
Pembantu Awam
T: 03-9769 3791
F: 03-9769 4279
E: m_rizuan@upm.edu.my
 izu
Pn. Nor Izuyanti Busro
Pembantu Awam
T: 03-9769 3789
F: 03-9769 4279
E: yanti_busro@upm.edu.my
 mastura
Pn. Mastura Shaari
Pembantu Awam
T: 03-9769 3794
F: 03-9769 4279
E: matura@upm.edu.my
 emn
En. Iezar Mat Noh
Pemandu Kenderaan
T: 03-9769 3793
F: 03-9769 4279
E: iezar@upm.edu.my
 sopi
En. Ahmad Sufi Mohammed Hashim
Pembantu Awam
T: 03-9769 3790
F: 03-9769 4279
E: ahmadsufi@upm.edu.my
 farid
En. Muhammad Fharidh Shahruddin
Pembantu Awam
T: 03-9769 3792
F: 03-9769 4279
E: fharidh@upm.edu.my
mai
Cik Siti Maisarah Abdul Samad
Pembantu Awam
T: 03-9769 3788
F: 03-9769 4279
E: sitimaisarah@upm.edu.my
En. Nasarudin Mohammad Mat
Pekerja Awam
T: 03-9769 3787
F: 03-9769 4279
E: nasurudinhat@upm.edu.my
SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
wan
En. Wan Zaharuddin Wan Abdullah
Penolong Pendaftar Kanan
T: 03-9769 1296
F: 03-9769 4279
E: wzahar@upm.edu.my 
Unit Kewangan
zainal cc
 
En. Zainal Abidin Yusof
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
T: 03-9769 1278
F: 03-9769 4279
E: zainalys@upm.edu.my
zana
Pn. Muzanna Muhamad
Pembantu Tadbir (P/O)
T: 03-9769 1141
F: 03-9769 4279
E: muzanna@upm.edu.my
 
Unit Pentadbiran
fahana
Cik Siti Fahana mohd Ali Napiah
Pemabantu Tadbir (P/O)
T: 03-9769 1351
F: 03-9769 4279
E: sitifahana@upm.edu.my
lebai
En. Faizal Maadun
Pembantu Operasi
T: 03-9769 3795
F: 03-9769 4279
E: mhdfaizal@upm.edu.my
kak ni
Cik Rohani Riffin
Pembantu Awam
T: 03-9769 3797
F: 03-9769 4279
E: ani@upm.edu.my
En. Abdul Rahim Othman
Pemandu Kenderaan
T: 03-9769 3796
F: 03-9769 4279
E: ar_rahim@upm.edu.my
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
aku
En. Muhammad Al Amin Mustafha
Pegawai Belia & Sukan
T: 03-9769 3775
F: 03-9769 4279
E: amin_mustafha@upm.edu.my
ayumi
Pn. Nurul Wahida Latif
Pemabantu Belia & Sukan Kanan
T: 03-9769 1857
F: 03-9769 4279
E: n_wahida@upm.edu.my
 
En. Redzuan Md Anjazi 
Pembantu Belia & Sukan
T: 03-9769 1350
F: 03-9769 4279
E: redzuanmd@upm.edu.my

 

 

 

Kemaskini:: 23/05/2019 [amin_mustafha]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566718528